Profil společnosti

BETAZ s.r.o.

Historie firmy se datuje od doby jejího zapsání do obchodního rejstříku, tj. od roku 1994. Kartonážní výroba a její tradice v místě provozovny je však datována do 60. let dvacátého století, kdy výroba obalů započala pod hlavičkou bývalých „Komunálních služeb města Hlinska".

Od roku 1994 se výroba průmyslových obalů, zpravidla klopových krabic, začala postupně doplňovat výrobou skládačkových krabic, obalů lepených, potištěných i kašírovaných a výrobou tvarových výseků.

V roce 2011 ukončila svou výrobní činnost a pronajala výrobní prostory a prostředky společnosti BETAZ-kartonáž s.r.o.

Ve společnosti BETAZ s.r.o. zůstává obchodní činnost, konstrukce a vývoj nových obalů.

BETAZ-kartonáž s.r.o.

Firma BETAZ-kartonáž s.r.o. se stala od 1.1.2012 nástupkyní firmy BETAZ s.r.o. a stala se tak zakázkovou výrobou papírových obalů s plným servisem pro zákazníka, s možností realizace kusové, sériové i hromadné výroby.

V současné době firma zpracovává skládačkové a strojní lepenky, vrstvené lepenky i lepenky knihařské včetně molitanu. Výsledkem výrobního procesu jsou kvalitní výrobky průmyslové kartonáže, potravinářských obalů (krabice na dorty, pizzu, chlebíčky a cukroví), prodejních obalů potištěných flexotiskem nebo s ofsetovým tiskem, pořadačů, archivačních šanonů, shuberů a krabic včetně povrchu s lesklou, matnou laminací nebo UV lakem.

Odbytovou specializací firmy jsou služby v oblasti vývoje a konstrukce obalů a výroba papírových obalů pro fyzické osoby, malé a střední podniky, pro podnikatele nejenom v rámci regionu, ale s působností v celé ČR, s příležitostným vývozem zboží i do zahraničí. Konstrukční a vzorkařské práce jsou pro zákazníka zdarma.

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

KONTAKTUJTE NÁS

Top